Izašao je novi broj Osmijeha. Školski list kruna je cjelogodišnjeg truda i rada, kako naših učenika, tako i naših djelatnika. Osvježene, šarene stranice lista prikaz su promišljenog i sustavnog rada te nam pokazuju svu odgovornost, težinu, zahtjevnost, ali i svu ljepotu i kreativnost rada s djecom i za djecu.

Naslovnicu Osmijeha oslikala je Lorena Tomić, učenica 2.1 razreda.

Prvi broj školskog lista Osmijeh tiskan je u ožujku 1996. godine kao djelo učenika, tada područnog odjela, a danas Osnovne škole Cim u Mostaru te njihove učiteljice hrvatskog jezika K. Grbeša. Taj tiskani primjerak lista dodatno je motivirao učenike kao i njihove nastavnike da se Osmijeh održi sve do danas, a brižno prikupljan i pomno biran sadržaj, iz godine u godinu, stvarao je sve bolje i sadržajnije stranice, informiajući njegove čitatelje o svim važnim i zanimljivim školskim temama i događanjima.

 

 

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Nikoleta Raič

Ponedjeljak, 3. sat

9.10 – 9.55

2.

Stipo Čalić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

3.

Dijana Zovko

Utorak, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Antonia Šarić

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Daliborka Martinović

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

6.

Anita Kljajo Šešlija

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

7.

Jasminka Martinović

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

8.

Mario Doko

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

9.

Sanja Kordić

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

10.

Ana Topić

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

11.

Ivica Bošković

Petak, 4. sat

10.15- 11.00


 

RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(NASTAVNICI KOJI NISU RAZREDNICI)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Milena Ćorić

Ponedjeljak, 4. sat

10.15- 11.00

2.

Jasna Šaravanja

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05

3.

Ivona Marić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Mirjana Đorđevski

Četvrtak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Silvana Turudić

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

6.

Marica Vrljić

Četvrtak, 5. sat

11.55 – 12.40

7.

Jadranka Rozić

Utorak, 6. sat

12.00 – 12.45

8.

Maja Martinović

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

9.

Ana Marić

Srijeda, 4. sat

10.15- 11.00

10.

Maja Zeljko

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05

Razredna nastava

 

Za učenike od 2. do 5. razreda

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


Prvašići

Od 12.15 – 14.45 sati


Produženi boravak

Svaki radni dan od 7.00 do 17.00 sati


RASPORED INFORMACIJA (RAZREDNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Darija Jurić

Ponedjeljak, 3. sat

10.15- 11.00

2.

Željka Majstorović

Utorak, 3. sat

10.15- 11.00

3.

Elvira Mijan

Utorak, 1. sat

8.20 – 9.05

4.

Marijana Komadina

Ponedjeljak, 2. sat

9.10 – 9.55

5.

Sanja Marić

Petak, 2. sat

12.50 – 13.30

6.

Vedrana Vukoja

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

7.

Andrijana Drmać

Petak, 1. sat

12.15- 12.50

8.

Velimir Kožulj

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

9.

Adriana Vidačak

Srijeda, 2 sat

12.50 – 13.30

10.

Branka Zovko

Srijeda, 3. sat

10.15- 11.00

11.

Anita Pehar

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

12.

Nataša Koso

Četvrtak, 2. sat

9.10 – 9.55

13.

Kata Arapović

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00

14.

Martina Živko

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

15.

Edita Drežnjak

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00

 

 


RASPORED SATI (RAZREDNA NASTAVA)

 


ŠKOLSKI KALENDAR ZA 2022./2023. GODINU

 

 



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.45 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Darija Jurić

Ponedjeljak, 3. sat

10.15- 11.00

2.

Željka Majstorović

Utorak, 3. sat

10.15- 11.00

3.

Elvira Mijan

Utorak, 1. sat

8.20 – 9.05

4.

Marijana Komadina

Ponedjeljak, 2. sat

9.10 – 9.55

5.

Sanja Marić

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

6.

Vedrana Vukoja

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

7.

Andrijana Drmać

Petak, 1. sat

10.15- 11.00

8.

Velimir Kožulj

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

9.

Adriana Vidačak

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

10.

Branka Zovko

Srijeda, 3. sat

10.15- 11.00

11.

Anita Pehar

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

12.

Nataša Koso

Četvrtak, 2. sat

9.10 – 9.55

13.

Kata Arapović

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00

14.

Martina Živko

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

15.

Edita Drežnjak

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00