Dan školskih knjižnica

U knjižnici naše škole ugostili smo učenike OŠ Ivana Gundulića, Mostar i njihovu knjižničarku, gospođu Mirelu Škutor. Povod današnjeg susreta kao i još jedne lijepe međuškolske i međuknjižnične suradnje jest obilježavanje Međunarodnog dana školskih knjižnica.

Druženje učenika dviju škola prošlo je u ugodnom raspoloženju, a knjižničarka Milena Jukić Bandić goste je upoznala s važnijim aktivnostima i većim projektima koje provodimo u sklopu kulturnog, informacijskog, edukativnog i zabavnog programa

Učenici šestih i osmih razreda razmijenili su svoja iskustva te dali i neke zanimljive ideje i savjete koje ćemo zasigurno uvažiti kako bismo oplemenili te dodatno poboljšali i osnažili rad školske knjižnice. U znak prijateljstva i višegodišnje suradnje, drage goste darivali smo knjigama iz naklade naše škole, a riječ je o zbirci  poezije i kratkih priča Nebeski letači.

yes

Datum: 

srijeda, listopada 30, 2019