Na ovogodišnjoj manifestaciji Advent u Mostaru, prigodnim glazbeno-scenskim programom, jučer su se predstavili i učenici naše škole. Bio je to simboličan poklon našem gradu, ali i odlična prilika da pokažemo što sve radimo i stvaramo tijekom cijele godine. Školski zbor, pod vodstvom profesorice Ane Topić, izveo je četiri glazbena broja, a na sceni su prikazana i dva odlična igrokaza Prijateljski savjet i Božićna zahvala, čiji je autor jedan od izvođača, naš učenik Nikola Goluža. U igrokazu su sudjelovali i Vida Marić, Martin Rakić, Dominik Božić, Dora Bunoza, Daniel Matešić i Karla Hrstić, na gitari Lorina Marić, a program su vodile Marta Bandić i Lara Pehar. Voditeljice dramske sekcije su profesorice Anita Kljajo-Šešlija i Daliborka Martinović.

Događaj su podržali i brojni roditelji i prijatelji naše škole, a mi im ovim putem zahvaljujemo jer su naš vjetar u leđa za još bolji, kreativniji i predaniji rad.

heart

12/22/2022