Paljenjem lampiona na školskom dvorištu i ove godine je obilježen Dan sjećanja na Vukovar, a u odavanju počasti herojima i svim nevinim žrtvama Domovinskog rata, sudjelovali su svi učenici i djelatnici škole.

Učenici povijesne sekcije, u povodu obilježavanja žrtve Vukovara, izradili su plakate koji svjedoče o teškoj, ali herojskoj hrvatskoj povijesti te o snazi, hrabrosti i ustrajnosti hrvatskoga naroda u borbi za ostanak i opstanak.

U školskom holu, profesorica Antonija Šarić priredila je zanimljivo predavanje o Majci Hrabrosti - Kati Šoljić, nakon čega je uslijedila projekcija kratkog filma o Vukovaru.

Dan sjećanja na Vukovar u našoj školi uvijek obilježavamo dostojanstveno i s posebnim ponosom, ne dopuštajući zaboravu da ukrade istinu i imena onih kojima dugujemo život te duboko poštovanje i zahvalnost.

heartheartheartheart

11/18/2022