U organizaciji naše škole te pod vodstvom ravnateljice Darije Stojčić, na pročelju školske športske dvorane oslikan je mural s likom najboljeg hrvatskog košarkaša, našeg sugrađanina i bivšeg učenika škole na Bijelom brijegu Bojana Bogdanovića. Ne skrivajući zadovoljstvo zbog uspješno realiziranog projekta, Stojčić je naglasila kako je na ovaj način Bojanu Bogdanoviću željela odati priznanje, iskazati čast i divljenje te potaknuti i drugu djecu i mlade na bavljenje športom, u cilju promicanja tjelesne aktivnosti i razvijanja zdravih životnih navika. Cijeli projekt uspješno je realiziran na inicijativu ravnateljice te uz potporu prijatelja Škole. Babo, kako ga od milja nazivaju, u dresu hrvatske reprezentacije s brojem 44, simbolično je smješten pored ulaza u školsku športsku dvoranu. Mural su oslikale dvije mlade umjetnice Karla Ćosić i Iris Ivković, a veličina istog svjedoči o veličini ponosa kojeg osjećamo na spomen njegova imena - istaknula je gospođa Stojčić.

06/23/2022