11/04/2022

OBAVIJEST

Poštovani učenici,

u ponedjeljak, 7. studenoga 2022. godine, nastava će se odvijati prema rasporedu od srijede.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

11/04/2022

Poštovani učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

pozivamo vas na promociju knjige Kaleidoskop koja će se održati u ponedjeljak, 7. studenoga 2022. godine, u školskom holu, s početkom u 12h. Kaleidoskop je književni prvijenac domaće autorice Jasne Ćorić, a knjiga je izdana u nakladi izdavačke kuće Alfa.

11/03/2022

U povodu obilježavanja Mjeseca hrvatske knjige, danas su učenici prvih razreda, u pratnji svojih učiteljica,  posjetili Narodnu knjižnicu HNŽ, Mostar.  Učenici su se upoznali s radom knjižničara, pravilima ponašanja u knjižnici, svojim obvezama i sadržajima koje jedna knjižnica nudi.

10/31/2022

Pred nama su blagdani Svih svetih i Dušni dan. Prvoga dana mjeseca studenoga svake godine slavimo blagdan Svih svetih. Tog dana slavimo one svece i svetice koje je Crkva proglasila svetima, kao i one koji nisu proglašeni svetima, ali su svojim životom ostvarili ideal kršćanskog života.

10/26/2022

Nakon prošlotjedne uspješne berbe maslina u našem masliniku, danas je u školskoj zbornici upriličeno druženje djelatnika i degustacija maslinova ulja. Tekuće zlato, kako ga još od milja zovu, osim što je iznimno ukusno, ima i bogatu nutritivnu vrijednosti, a ovo školsko pokazalo se jako kvalitetnim.

10/24/2022

U povodu Mjeseca knjige i Međunarodnog dana školskih knjižnica, Narodna biblioteka, Mostar, 21. i 22. listopada, organizirala je međunarodnu konferenciju "Biblioteke za bolje sutra" na kojoj je sudjelovalo više od 60 knjižničara iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Sjeverne Makedonije itd.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1218309

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Nikoleta Raič

Ponedjeljak, 3. sat

9.10 – 9.55

2.

Stipo Čalić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

3.

Dijana Zovko

Utorak, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Antonia Šarić

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Daliborka Martinović

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

6.

Anita Kljajo Šešlija

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

7.

Jasminka Martinović

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

8.

Mario Doko

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

9.

Sanja Kordić

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

10.

Ana Topić

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

11.

Ivica Bošković

Petak, 4. sat

10.15- 11.00


 

RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(NASTAVNICI KOJI NISU RAZREDNICI)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Milena Ćorić

Ponedjeljak, 4. sat

10.15- 11.00

2.

Jasna Šaravanja

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05

3.

Ivona Marić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Mirjana Đorđevski

Četvrtak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Silvana Turudić

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

6.

Marica Vrljić

Četvrtak, 5. sat

11.55 – 12.40

7.

Jadranka Rozić

Utorak, 6. sat

12.00 – 12.45

8.

Maja Martinović

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

9.

Ana Marić

Srijeda, 4. sat

10.15- 11.00

10.

Maja Zeljko

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.45 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Darija Jurić

Ponedjeljak, 3. sat

10.15- 11.00

2.

Željka Majstorović

Utorak, 3. sat

10.15- 11.00

3.

Elvira Mijan

Utorak, 1. sat

8.20 – 9.05

4.

Marijana Komadina

Ponedjeljak, 2. sat

9.10 – 9.55

5.

Sanja Marić

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

6.

Vedrana Vukoja

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

7.

Andrijana Drmać

Petak, 1. sat

10.15- 11.00

8.

Velimir Kožulj

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

9.

Adriana Vidačak

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

10.

Branka Zovko

Srijeda, 3. sat

10.15- 11.00

11.

Anita Pehar

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

12.

Nataša Koso

Četvrtak, 2. sat

9.10 – 9.55

13.

Kata Arapović

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00

14.

Martina Živko

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

15.

Edita Drežnjak

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00


 

stanovnik