03/17/2022

U srijedu, 16. ožujka 2022. godine, u Hrvatskome domu hercega Stjepana Kosače, Mostar, u sklopu Dana hrvatskoga jezika, održano je županijsko natjecanje u recitiranju lirskih pjesama. Našu školu predstavila je Karla Vladić, učenica 8.1 odjela, s pjesmom „Nemir“ autorice Marine Gvozdenović, učenice 9.2 odjela.

03/11/2022

I naša škola sudjeluje u projektu „Zelena revolucija“ pokrenutom od strane društva ZEOS eko-sistem d.o.o., ovlaštenog operatera za upravljanje električnim i elektronskim otpadom.

03/08/2022

SRETAN DAN ŽENA!heart

03/04/2022

Kako bi sjeme počelo klijati potrebni su mu voda, zrak, toplina, tlo i svjetlost, a onda će zasijane biljka rasti i razvijati se. U to su se uvjerili i učenici 5.3 odjela koji su u svom razredu posijali grah, rajčicu, jagodu, kupus, začinsko bilje te tako stvorili maleni vrt na prozorskim daskama učionice.

02/28/2022

Sutra, 1. ožujka 2022. godine, obilježava se Dan neovisnosti Bosne i Hercegovine te toga dana neće biti nastave.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1224600

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


Raspored informacija (predmetna nastava)

NASTAVNIK/CA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Maja Zeljko

pon

2.sat

8.20-9.05h

Stipo Čalić

uto

4.sat

10.15-11.00h

Milena Ćorić

pon

3.sat

9.10-9.55h

Jasna Šaravanja

uto

3.sat

9.10-9.55h

Sanja Kordić

pet

1.sat

7.30-8.15h

Mirjana Đorđevski

sri

2.sat

8.20-9.05h

Antonija Šarić

pet

3.sat

9.10-9.55h

Nikoleta Raič

uto

5.sat

11.05-11.50h

Silvana Turudić

pon

2.sat

8.20-9.05h

Daliborka Martinović

čet

4.sat

10.15-11.00h

Anita Kljajo-Šešlija

pet

4.sat

10.15-11.00h



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)



PRVAŠIĆI

Od 12.00 – 14.30 sati


Raspored informacija (razredna nastava)

UČITELJ/ICA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Nataša Koso

pon

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Edita Drežnjak

sri

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Branka Zovko

pet

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Velimir Kožulj

pon

1.sat

8.20-9.05h

Kata Arapović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Marijana Komadina

uto

3.sat

10.15-11.00h

Darija Jurić

pet

2.sat

9.10-9.55h

Željka Majstorović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Martina Živko

pon

2.sat

9.10-9.55h

Elvira Mijan

pet

3.sat

10.15-11.00h

Anita Pehar

pon

3.sat

10.15-11.00h

Vedrana Vukoja

sri

4.sat

11.05-11.50h

Adriana Vidačak

čet

3.sat

10.15-11.00h

Andrijana Drmać

čet

4.sat

11.05-11.50h

Sanja Marić

sri

2.sat

9.10-9.55h

stanovnik