03/23/2017

 

Obnova i rekonstrukcija svlačionica za potrebe naših učenika u vrijeme tjelesne i zdravstvene kulture u punom je jeku.

03/23/2017

U prvi (1.) razred osnovne škole upisuju se djeca koja do 1. ožujka tekuće godine navrše pet i pol (5,5) godina života (članak 51. Zakona o osnovnom odgoju i obrazovanju, „Narodne novine HNŽ“, broj: 5/00, 4/04, 5/04, 1/14 i 7/16).

03/22/2017

Svjetski dan osoba s Down sindromom posebno je obilježen u 2.2 razredu kojeg su djeca nazvala Kiarin dan. Sve aktivnosti tijekom dana bile su usmjerene na djevojčicu Kiaru te pažljivo oblikovane prema njenim interesima i željama.

03/22/2017

 2. Festival poezije i glazbe koji se u našoj školi održao povodom Svjetskog dana poezije, 21. ožujka 2017. godine, protekao je u iznimno svečanom i ugodnom ozračju.

03/20/2017

Projekt izrade i oslikavanja druge uskrsne pisanice u Mostaru svojevrstan je poklon  našim dragim učenicima kao i cijelom gradu čiji će izgled i simbolika zasigurno oplemeniti širi prostor koji nas okružuje.

03/20/2017

Školsko natjecanje iz matematike za 7., 8. i 9. razrede održano 16. ožujka 2017. godine, a provele su ga nastavnice matematike Milena Ćorić i Mirjana Đorđevski, rezultiralo je sljedećim poretkom:

 

03/17/2017

Jučer su učenici 1.2 razreda s učiteljicom Editom Drežnjak posjetili svog prijatelja koji je nakon nesretnog slučaja završio u bolnici.  Naime, uslijed eksplozije ručne bombe  koja se dogodila prošli tjedan, dječak je zadobio teže tjelesne ozljede te je hitno prevezen u bolnicu. Kako doznajemo,  dječak se  osjeća bolje te se nadamo brzom oporavku i skorom povratku u školske klupe.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1246598

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

NASTAVNIK/CA

VRIJEME PRIJEMA

Jasna Šaravanja

srijeda, 2. sat

8:20-9:05

Anita Kljajo Šešlija

utorak, 2. sat

8:20-9:05

Tamara Ćubela

petak, 3 sat

9:10-9:55

Josipa Ćavar

ponedjeljak, 5. sat

11:05-11:50

Nikoleta Raič

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Daliborka Martinović

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Ivona Marić

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Anđa Tadić

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Ana Bilić Prskalo

srijeda, 3. sat

9:10-9:55

Kristina Soldo

srijeda, 4. sat

10:15-11:00

Mirjana Đorđevski

ponedjeljak, 3. sat

9:10-9:55

Milena Ćorić

petak, 3 sat

9:10-9:55

Ana Arapović

četvrtak, 3. sat

9:10-9:55

Jasminka Martinović

četvrtak, 3. sat

9:10-9:55

Maja Zeljko

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Antonija Šarić

četvrtak, 5. sat

11:05-11:50

Kristina Pranjić

utorak, 1. sat

7:30-8:15

Silvana Turudić

petak, 3. sat

9:10-9:55

Stipo Čalić

petak, 2. sat

8:20-9:05

Sanja Kordić

petak, 2. sat

8:20-9:05

Mario Karačić

srijeda, 1. sat

7:30-8:15

Ivica Bošković

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Ljiiljana Krtalić

ponedjeljak, 2. sat

8:20-9:05

Dejvid Jurić

četvrtak, 4. sat

10:15-11:00

Ana Marić


s. Zdenka Kozina

srijeda, 4. sat


petak

10:15-11:00


13:30-14:15

 


RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.35 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

UČITELJ/ICA

VRIJEME PRIJEMA

Elvira Mijan

srijeda, 1. sat

12:15-12:50

Anita Pehar

petak, 2. sat

12:55-13:30

Vedrana Soldo

petak, 1. sat

12:15-12:50

Adriana Vidačak

petak, 2. sat

9:10-9:55

Andrijana Drmać

utorak, 3. sat

10:15-11:00

Sanja Marić

utorak, 2. sat

9:10-9:55

Nataša Koso

ponedjeljak, 3. sat

10:15-11:00

Edita Drežnjak

utorak, 2. sat

9:10-9:55

Branka Zovko

ponedjeljak, 3. sat

10:15-11:00

Velimir Kožulj

petak, 1. sat

8:20-9:05

Kata Arapović

petak, 3. sat

10:15-11:00

Marijana Komadina

ponedjeljak, 2. sat

9:10-9:55

Darija Jurić

srijeda, 2. sat

9:10-9:55

Željka Majstorović

ponedjeljak, 2. sat

9:10-9:55

Martina Živko

četvrtak, 2. sat

9:10-9:55


 

stanovnik