12/23/2015

Blagoslovljen Božić i sve najbolje u Novoj 2016. godini žele Vam učenici i djelatnici OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića!

 

 

12/21/2015

U našoj školi je i ove godine već tradicionalno organiziran božićni sajam. Uz velik izbor raznovrsnih slastica, božićnih kolačića i ukusnih peciva, posjetiteljima je ponuđen i bogat izbor dekorativnih i uporabnih predmeta za nadolazeći Božić.

Jelka

Ovim putem želimo zahvaliti svim sudionicima sajma te svima zajedno poželjeti čestit i blagoslovljen Božić i sretnu i uspješnu Novu 2016. godinu!

12/18/2015

U subotu, 19. prosinca 2015. godine u Hrvatskom domu herceg Stjepan Kosača, u organizaciji Udruge roditelja „Naša djeca 2014“ i osnovnih škola Grada Mostara, održan je Sajam učeničkih radova osnovnih škola s područja Grada Mostara gdje smo i mi sudjelovali.

12/18/2015

U ovo predblagdansko vrijeme kada se ljudi intenzivnije okupljaju, druže i vesele, nažalost postoji i povećana opasnost od mogućih ozljeđivanja i samoozljeđivanja raznim pirotehničkim sredstvima.

pirotehnika

12/11/2015

Ime ove svjetske organizacije poznato je u većini zemalja, naroda, kultura i jezika. Nebitno je kojim se pismom pisalo ili jezikom izgovaralo, plava je boja zaštitni i svjetski prepoznatljiv znak UNICEF-a.

 

unicef

 

Ova je organizacija svojim velikim trudom i angažmanom učinila jako mnogo dobroga u svijetu, nahranila brojna usta i spasila mnoge dječje živote.

12/08/2015

Mostarski teatar mladih u prosincu se predstavio i našoj najmlađoj gledateljskoj publici fantastičnom izvedbom interaktivne predstave Dar.

Kroz aktivno sudjelovanje u predstavi te druženje s glumcima moglo se vidjeti i naučiti mnogo toga zanimljivog.

12/07/2015

I naše najmlađe učenike posjetio je sv. Nikola, a kako su svi bili dobri proteklu godinu i dali obećanje da će u sljedećoj godini biti još bolji, sv. Nikola je učenike darivao lijepim riječima i slatkim zalogajčićima.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1218354

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Nikoleta Raič

Ponedjeljak, 3. sat

9.10 – 9.55

2.

Stipo Čalić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

3.

Dijana Zovko

Utorak, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Antonia Šarić

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Daliborka Martinović

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

6.

Anita Kljajo Šešlija

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

7.

Jasminka Martinović

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

8.

Mario Doko

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

9.

Sanja Kordić

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

10.

Ana Topić

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

11.

Ivica Bošković

Petak, 4. sat

10.15- 11.00


 

RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(NASTAVNICI KOJI NISU RAZREDNICI)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Milena Ćorić

Ponedjeljak, 4. sat

10.15- 11.00

2.

Jasna Šaravanja

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05

3.

Ivona Marić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Mirjana Đorđevski

Četvrtak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Silvana Turudić

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

6.

Marica Vrljić

Četvrtak, 5. sat

11.55 – 12.40

7.

Jadranka Rozić

Utorak, 6. sat

12.00 – 12.45

8.

Maja Martinović

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

9.

Ana Marić

Srijeda, 4. sat

10.15- 11.00

10.

Maja Zeljko

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.45 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Darija Jurić

Ponedjeljak, 3. sat

10.15- 11.00

2.

Željka Majstorović

Utorak, 3. sat

10.15- 11.00

3.

Elvira Mijan

Utorak, 1. sat

8.20 – 9.05

4.

Marijana Komadina

Ponedjeljak, 2. sat

9.10 – 9.55

5.

Sanja Marić

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

6.

Vedrana Vukoja

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

7.

Andrijana Drmać

Petak, 1. sat

10.15- 11.00

8.

Velimir Kožulj

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

9.

Adriana Vidačak

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

10.

Branka Zovko

Srijeda, 3. sat

10.15- 11.00

11.

Anita Pehar

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

12.

Nataša Koso

Četvrtak, 2. sat

9.10 – 9.55

13.

Kata Arapović

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00

14.

Martina Živko

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

15.

Edita Drežnjak

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00


 

stanovnik