03/18/2016

Dan očeva kod nas se obilježava 19. ožujka, a ovaj datum odabran je jer se tada slavi i blagdan sv. Josipa, zaštitnika obitelji i Isusova oca.

Prvi  Dan očeva obilježen je još daleke 1908. u SAD-u nakon velike rudarske katastrofe u kojoj je poginulo više od 250 očeva. Kći jednog nesretnog rudara, zamolila je lokalnog pastora da za sve nastradale održi misu.

03/17/2016

Povodom Svjetskog dana poezije, danas je u našoj školi održan Festival poezije i glazbe gdje su iznimno talentirani učenici, fantastičnim instrumentalnim izvedbama klasične i suvremene moderne glazbe te interpretativnim čitanjem stihova najvećih imena hrvatske i svjetske poezije, odgovorno i vrlo uspješno na svojim leđima iznijeli cjelokupni  kulturni program, nadmašivši tako sva očekivanja gledatelja.

03/15/2016

Drugo kolo natjecanja Male izviđačke olimpijade održano u subotu 12. ožujka, rezultiralo je osvajanjem prvog mjesta.

wink

03/14/2016

Dana 17. ožujka 2016. godine s početkom u 12 h, po prvi put u našoj školi održat će se Festival poezije i glazbe.

Interpretacija najpoznatijih hrvatskih i svjetskih imena kada govorimo o ljubavnoj poeziji te instrumentalno izvođenje klasične i moderne, zabavne glazbe zasigurno nikog od posjetitelja neće ostaviti ravnodušnim.

03/12/2016

Lucija Karlušić, 8.4

03/11/2016

BOJANJE LJUSKAMA, VOĆEM I POVRĆEM  

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1223655

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


Raspored informacija (predmetna nastava)

NASTAVNIK/CA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Maja Zeljko

pon

2.sat

8.20-9.05h

Stipo Čalić

uto

4.sat

10.15-11.00h

Milena Ćorić

pon

3.sat

9.10-9.55h

Jasna Šaravanja

uto

3.sat

9.10-9.55h

Sanja Kordić

pet

1.sat

7.30-8.15h

Mirjana Đorđevski

sri

2.sat

8.20-9.05h

Antonija Šarić

pet

3.sat

9.10-9.55h

Nikoleta Raič

uto

5.sat

11.05-11.50h

Silvana Turudić

pon

2.sat

8.20-9.05h

Daliborka Martinović

čet

4.sat

10.15-11.00h

Anita Kljajo-Šešlija

pet

4.sat

10.15-11.00h



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)



PRVAŠIĆI

Od 12.00 – 14.30 sati


Raspored informacija (razredna nastava)

UČITELJ/ICA

DAN

ŠK. SAT

VRIJEME

Nataša Koso

pon

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Edita Drežnjak

sri

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Branka Zovko

pet

2. (međusmjena)

12.45-13.25h

Velimir Kožulj

pon

1.sat

8.20-9.05h

Kata Arapović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Marijana Komadina

uto

3.sat

10.15-11.00h

Darija Jurić

pet

2.sat

9.10-9.55h

Željka Majstorović

sri

3.sat

10.15-11.00h

Martina Živko

pon

2.sat

9.10-9.55h

Elvira Mijan

pet

3.sat

10.15-11.00h

Anita Pehar

pon

3.sat

10.15-11.00h

Vedrana Vukoja

sri

4.sat

11.05-11.50h

Adriana Vidačak

čet

3.sat

10.15-11.00h

Andrijana Drmać

čet

4.sat

11.05-11.50h

Sanja Marić

sri

2.sat

9.10-9.55h

stanovnik