01/26/2023

U produženom boravku i u novom polugodištu nastavljamo radno i s pregršt zanimljivih sadržaja. Ovaj put, učiteljica Tamara je za učenike pripremila dva pokusa. Prvi sa svijećom i čarobnim balonom koji ne puca pod toplinom njena plamena, a drugi s mlijekom, deterdžentom i bojom koja pleše.

12/24/2022

Blagoslovljen Božić i sretnu i uspješnu 2023. godinu, žele vam djelatnici i učenici

Osnovne škole Silvija Strahimira Kranjčevića, Mostar!

angel

12/21/2022

U utorak, 20 prosinca 2022. godine, učenici produženog boravka za svoje su roditelje priredili pravu malu božićnu svečanost. Kroz kratki program, još jednom su ih podsjetili što sve nastava produženog boravka nudi, a nakon toga uslijedio je dio posvećen Božiću.

12/19/2022

U organizaciji Zavoda za školstvo, Mostar, u petak, 16. prosinca 2022. godine, održana je smotra školskih zborova u kojoj je sudjelovalo oko 300 učenika iz 12 osnovnih škola Hercegovačko-neretvanske županije. U prepunoj Galeriji kraljice Katarine Kosača, kao posebni glazbeni gosti, predstavili su se i zborovi iz Stoca i Prozora.

12/16/2022

U organizaciji Hvidre, Mostar, jučer je u našoj školskoj športskoj dvorani održan finalni susret Božićnog malonogometnog turnira u kojem su naši učenici osvojili izvrsno drugo mjesto, a Daniel Skoko proglašen je najboljim vratarom turnira.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1218298

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Nikoleta Raič

Ponedjeljak, 3. sat

9.10 – 9.55

2.

Stipo Čalić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

3.

Dijana Zovko

Utorak, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Antonia Šarić

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Daliborka Martinović

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

6.

Anita Kljajo Šešlija

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

7.

Jasminka Martinović

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

8.

Mario Doko

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

9.

Sanja Kordić

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

10.

Ana Topić

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

11.

Ivica Bošković

Petak, 4. sat

10.15- 11.00


 

RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(NASTAVNICI KOJI NISU RAZREDNICI)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Milena Ćorić

Ponedjeljak, 4. sat

10.15- 11.00

2.

Jasna Šaravanja

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05

3.

Ivona Marić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Mirjana Đorđevski

Četvrtak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Silvana Turudić

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

6.

Marica Vrljić

Četvrtak, 5. sat

11.55 – 12.40

7.

Jadranka Rozić

Utorak, 6. sat

12.00 – 12.45

8.

Maja Martinović

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

9.

Ana Marić

Srijeda, 4. sat

10.15- 11.00

10.

Maja Zeljko

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.45 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Darija Jurić

Ponedjeljak, 3. sat

10.15- 11.00

2.

Željka Majstorović

Utorak, 3. sat

10.15- 11.00

3.

Elvira Mijan

Utorak, 1. sat

8.20 – 9.05

4.

Marijana Komadina

Ponedjeljak, 2. sat

9.10 – 9.55

5.

Sanja Marić

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

6.

Vedrana Vukoja

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

7.

Andrijana Drmać

Petak, 1. sat

10.15- 11.00

8.

Velimir Kožulj

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

9.

Adriana Vidačak

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

10.

Branka Zovko

Srijeda, 3. sat

10.15- 11.00

11.

Anita Pehar

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

12.

Nataša Koso

Četvrtak, 2. sat

9.10 – 9.55

13.

Kata Arapović

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00

14.

Martina Živko

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

15.

Edita Drežnjak

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00


 

stanovnik