11/24/2022

U organizaciji Narodne knjižnice HNŽ, Mostar, u prostoru Galerije kraljice Katarine Kosača, jučer je svečano otvoren 2. festival dječje knjige „Stablo nasred svijeta“. Pod visokim pokroviteljstvom Vlade HNŽ-a i Grada Mostara, festival se održava od 23. do 24. studenoga, na više lokacija, a učenici i nastavnici naše škole aktivni su dionici cijelog programa.

11/24/2022

Jučer je, u sklopu 2. festivala dječje knjige „Stablo nasred svijeta“, Narodna knjižnica HNŽ, Mostar, na odjelu „Američkog kutka“, organizirala interaktivnu radionicu engleskog jezika pod nazivom "Ne sudi knjigu po koricama". Na radionici su sudjelovali  naši učenici osmih i devetih razreda, a događaj je protekao u pozitivnom duhu i ugodnom raspoloženju.

11/24/2022

Dana 25. studenoga 2022. godine, obilježavamo Dan državnosti u Bosni i Hercegovini. Zbog toga sutra neće biti redovite nastave.

11/24/2022

U organizaciji Narodne knjižnice HNŽ, Mostar, danas je održano usavršavanje knjižničara/bibliotekara na temu "Biblioterapija 2“. Kroz radionicu, knjižničari su se upoznali s primjenom biblioterapije u školstvu kao i njenom ulogom u očuvanju mentalnog zdravlja. Radionicu je vodila doc. dr. sc. Ivona Čarapina Zovko.

11/22/2022

U organizaciji Narodne knjižnice HNŽ, Mostar, u srijedu, 23. studenoga 2022. godine, počinje 2. festival dječje knjige "Stablo nasred svijeta". Dvodnevna kulturna manifestacija okupit će velik broj književnika za djecu, a na dan otvorenja najmlađi zaljubljenici u knjigu i čitanje susrest će se i s jednom od najpoznatijih i najčitanijih hrvatskih književnica Sanjom Pilić.

11/18/2022

Paljenjem lampiona na školskom dvorištu i ove godine je obilježen Dan sjećanja na Vukovar, a u odavanju počasti herojima i svim nevinim žrtvama Domovinskog rata, sudjelovali su svi učenici i djelatnici škole.

Stranice

Brojač posjeta

  • Ukupno posjeta: 1225437

Prijatelji škole

Predmetna nastava

 

Za učenike od 6. do 9. razreda

1. sat  7.30 – 8.15

2. sat  8.20 – 9.05

3. sat  9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

4. sat  10.15 – 11.00

5. sat  11.05 – 11.50

6. sat  11.55 – 12.40

7. sat  12.45 – 13.30 (sekcije, dopunske, dodatne)


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(PREDMETNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Nikoleta Raič

Ponedjeljak, 3. sat

9.10 – 9.55

2.

Stipo Čalić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

3.

Dijana Zovko

Utorak, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Antonia Šarić

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Daliborka Martinović

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

6.

Anita Kljajo Šešlija

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

7.

Jasminka Martinović

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

8.

Mario Doko

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

9.

Sanja Kordić

Petak, 3. sat

9.10 – 9.55

10.

Ana Topić

Četvrtak, 3. sat

9.10 – 9.55

11.

Ivica Bošković

Petak, 4. sat

10.15- 11.00


 

RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(NASTAVNICI KOJI NISU RAZREDNICI)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Milena Ćorić

Ponedjeljak, 4. sat

10.15- 11.00

2.

Jasna Šaravanja

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05

3.

Ivona Marić

Srijeda, 3. sat

9.10 – 9.55

4.

Mirjana Đorđevski

Četvrtak, 4. sat

10.15- 11.00

5.

Silvana Turudić

Utorak, 4. sat

10.15- 11.00

6.

Marica Vrljić

Četvrtak, 5. sat

11.55 – 12.40

7.

Jadranka Rozić

Utorak, 6. sat

12.00 – 12.45

8.

Maja Martinović

Petak, 4. sat

10.15- 11.00

9.

Ana Marić

Srijeda, 4. sat

10.15- 11.00

10.

Maja Zeljko

Srijeda, 2. sat

8.20 – 9.05



RAZREDNA NASTAVA

(od 2. do 5. razreda)

1. sat   8.20 – 9.05

2. sat   9.10 – 9.55

Veliki odmor (20 minuta)

3. sat   10.15 – 11.00

4. sat   11.05 – 11.50

5. sat   11.55 – 12.40 (sekcije, dopunske, dodatne)


PRVAŠIĆI

Od 12.15 – 14.45 sati


RASPORED INFORMACIJA ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

(RAZREDNA NASTAVA)

Redni broj

IME I PREZIME

VRIJEME PRIJEMA RODITELJA

1.

Darija Jurić

Ponedjeljak, 3. sat

10.15- 11.00

2.

Željka Majstorović

Utorak, 3. sat

10.15- 11.00

3.

Elvira Mijan

Utorak, 1. sat

8.20 – 9.05

4.

Marijana Komadina

Ponedjeljak, 2. sat

9.10 – 9.55

5.

Sanja Marić

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

6.

Vedrana Vukoja

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

7.

Andrijana Drmać

Petak, 1. sat

10.15- 11.00

8.

Velimir Kožulj

Petak, 2. sat

9.10 – 9.55

9.

Adriana Vidačak

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

10.

Branka Zovko

Srijeda, 3. sat

10.15- 11.00

11.

Anita Pehar

Utorak, 2. sat

9.10 – 9.55

12.

Nataša Koso

Četvrtak, 2. sat

9.10 – 9.55

13.

Kata Arapović

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00

14.

Martina Živko

Srijeda, 2 sat

9.10 – 9.55

15.

Edita Drežnjak

Četvrtak, 3. sat

10.15- 11.00


 

stanovnik